
| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| RoHS | Compliant |
| Min Supply Voltage | 700 mV |
| Max Supply Voltage | 100 V |
| Threshold Voltage | 900 mV |
| Number of Voltages Monitored | 1 |
| Packaging | Reel |
| Output Type | CMOS |
Stock: 3390
Distributors
pcbx
Unit Price$0.13075
Ext.Price$0.13075
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.13075 | $0.13075 |
| 10 | $0.11691 | $1.16910 |
| 50 | $0.10454 | $5.22700 |
| 100 | $0.09284 | $9.28400 |
| 500 | $0.08245 | $41.22500 |
| 1000 | $0.07811 | $78.11000 |
| 3000 | $0.07399 | $221.97000 |
| 5000 | $0.06997 | $349.85000 |
